Cocco Chanell vom Haus-Bavaria-Cats *DE

Britská krátkosrstá mačka BRI f

 

Otec: (Rambo) Nikita of The Lilac Star  *DE  BRI e

Matka: Samba vom Elfenfohren *DE  BRI n

 

Rodokmeň      Galéria

 

 

Cocco sme pár dní po privezení nechali rýchlo otestovať u našej veterinárky MVDr. Gabriely Hazlingerovej. Kombinovaný test FIP, FIV, FeLV - negatívny.

Túto mačičku sme si priviezli z Mníchova. Je to komunikatívna, mazlivá mačička.

Má kratulinkú crispi srsť, krásnu farbu očí a perfetný profil.  Je to malý, vrniaci, mini traktor. Keď ju máme na rukách, tak je ako bábika a la Rob si so mnou čo chceš! Vždy príde za mnou, motá sa okolo nôh a nastavuje chrbátik, aby som ju hladila. Je veľmi zvedavá, všetko musí preskúmať a vyskúšať. Je to mazlivka, ale zároveň aj malý čertík. Miluje blázniť sa! Robí všetko na 100% ...papá ako drak...to je možno aj z jej nadmernej aktivity, mazlí sa a pri tom vrní a vrní, hrá sa bláznivo a spí ako baránok.

Je to malý jedlík, spapá všetko čo jej dám. Granulky Royal Canin Kitten 36 priam zbožňuje a aj napriek tomu, že dostáva jesť okrem toho aj kapsičky a konzervičky zje celú dennú dávku. Surové, premrazené hovädzie mäsko je pravidelne každé ráno.  Pekne priberá na váhe.

Dňa 14.6.09 bola prvý krát na medzinárodnej výstave mačiek v Bratislave - získala EX 1 a dostala sa do výberu. Postúpil, ale Cornish Rex.

Za tento malý prírastok do našej rodiny ďakujeme pani Angie Willerer-Roitmeier z Nemecka.