S hlbokým zármutkom v srdci všetkým našim priateľom oznamujem, že v sobotu 18.10.2014 nás navždy opustila naša princeznička Pussynka (Prestige Price British Velvet, CZ) 
To čo momentálne prežívam neprajem nikomu, odišla moja krásna mačička, moje štastíčko, moja potvorka, moja lásenka milovaná. Pussynke bola diagnostikovaná nevyliečiteľná choroba - zlyhanie obličiek. Po neúspešnej liečbe sme boli nútení Pussynke pomôcť najhumánnejším spôsobom. Zaspinkala v mojom náručí zlatíčko moje. 
 

 

 

 

 

 

Všetkým mačkárom i nemačkárom, našim odchovancom želáme príjemné Vianočné sviatky plné pohody a kľudu.

 

 

 

 

 

 

 

Grace

*26.7.2006  +8.2.2013

Dnes o 02:52 hod mňa zobudil manžel a oznámil mi šokujúcu správu. Naša Grace zomrela. Nemala problémy jedla a bola aj veselá. Neviem čo sa jej mohlo stať, neviem. Predbežne sa lekárka vyjadrila, že pravdepodobne to vidí na srdcový kolabs.

Je nám to veľmi ľúto. Odpočívaj v pokoji Graci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nová e-mailová adresa:

pekarova.simona@gmail.com

 

Dňa 23.augusta oslavili April, Abigale, Ashley, Amaretto, Audrey, Apple a Amulet 3 roky. Želáme im veľa zdravia a spokojné plné brušká. Veľká vďaka patrí aj ich majiteľom, že sa o nich tak svedomito starajú.

 

Začiatkom mesiaca August sme sa z nášho 3 izbového bytu presťahovali na rodinný dom o ulicu ďalej !!! 

 

Krásne prázdniny želáme všetkým !!!

 

 

 


 

CH Prestige Price British Velvet, CZ a

CH Cocco Chanell vom Haus-Bavaria-Cats, DE

boli dňa 12.8.2011 sterilizované!!!

Viac v novinkách...


 

CH Cocco Chanell vom Haus-Bavaria-Cats *DE

Naša Cocco získala svoj tretí CAC a oficiálne jej bol pridelený titul Champion.

Na tejto fotke má naša šampionka 9.týždňov :-D

 

 


 


 

CH Prestige Price British Velvet, CZ